©2024 Anka Solar

Hizmetlerimiz

EPC-Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti

EPC olarak bilinen Mühendislik, Planlama, Tedarik, Lojistik, İnşaat ve Kurulum hizmetlerini sunmaktayız. Projenizin tüm sorumluluğu uzman ekiplerimizin güvencesindedir.

Arazi Tipi Güneş Enerji Sistemleri

Geniş arazi alanları üzerine kurulabilen ve ölçeklenebilirlik ile enerji verimliliğini birleştiren çözümler sunarak sürdürülebilir enerji üretimine katkıda bulunuyoruz.

Endüstriyel Çatı Güneş Enerji Sistemleri

İşletmelerinizin çatı alanlarını değerlendirerek, özel tasarımlarla entegre edilen yüksek verimli güneş panelleri aracılığıyla enerji maliyetlerinizi düşürmeyi hedefliyoruz.

İşletme ve Bakım&Onarım (Monitoring) Hizmetlerimiz

Tesislerinizi 7/24 izleyerek enerji verimliliği, ekipman performansı ve bakım gereksinimleri konularında anlık bilgi sağlar. Bu sayede işletme sürekliliğinizi artırırken, maliyetleri minimize etmenize olanak tanırız.

Proje Geliştirme ve Mühendislik

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanan, özelleştirilmiş çözümler sunmak üzere uzman mühendis kadromuzla birlikte çalışır. Projenizin her aşamasında, tasarım ve mühendislik süreçlerini titizlikle yönetir, yaratıcı çözümlerle başarıya ulaşmanızı sağlarız.

Yatırım Danışmanlığı

Müşterilerimize finansal hedeflerine ulaşmalarında rehberlik etmek için portföylerini özenle analiz eder ve risk profillerine uygun çeşitlendirilmiş, en uygun yatırım stratejilerini belirlemek amacıyla profesyonel bir yaklaşım sunarız.